HOOLITSE ENDA JA OMA PERE OHUTUSE EEST!

Maanteeamet soovitab :

KUHU HELKUR KINNITADA?

Kinnita helkur sellele küljele, kuhu poole sinust jääb sõidutee ning maapinnast 50–80 cm kõrgusele. Nii on see samal kõrgusel auto tuledega ja helkur jääb jalakäija ja sõiduki vahele, peegeldades paremini valgust ja pakkudes paremat kaitset.

Rippuv helkur peab olema kinnitatud nii, et see paistab üleriiete alt välja ja saab vabalt liikuda. Näiteks võib selle kinnituspaela kinnitada tasku sisse ja lasta helkuril sealt õigel kõrgusel vabalt rippudes välja paista. Rull-helkurit on kerge panna ümber käe või jala.

Asulas võiks helkurit kanda mõlemal küljel, kuna on oht, et see jääb ühelt poolt märkamata.

Päevakord:

1. „Et koos oleks tore“, Eesti Lastevanemate Liidu esindaja Kristiine Vahtramäe räägib KIUSAMISEST, selle erinevatest liikidest, ennetusest ja abist.
  2. Kokkuvõte hoolekogu tööst ja hoolekogusse lastevanemate esindaja valimine, hoolekogu esimees Maris Urve.
  3. E-Kooli täitmise ja kasutamise võimalustest, õpetaja Kristlin Läänemägi.
  4. Kooliaasta alguse info, direktor Merike Kärmas.