Lehtse Kool on tulenevalt eriolukorrast jätkuvalt suletud ning koolipere viibib distantsõppel.

Õppetöö ja infovahetus toimuvad eKooli vahendusel.

Täiendavat infot jagavad klassijuhatajad ja direktor.

Oleme kannatlikud ja mõistvad ning püsime kursis valitsuse poolt jagatava avaliku infoga.

Täidame eriolukorras antud korraldusi ja püsime terved!

Infomaterjal "Koroonaviirusest lastele".

Tulenevalt valitsuse poolt väljakuulutatud eriolukorrast, on alates 16. märtsist Lehtse Kool suletud ja õpilased oma kodudes e-õppel.

Olukorra muutumisest teavitavad ning täiendavat infot jagavad klassijuhatajad ja direktor.

Mõistvat suhtumist ja rahulikku meelt kõigile!

Püsime terved!

• 4.veebruaril kell 10.00 on KEAT projekti raames 5.-7.klassile päästealane loeng. Koolitaja: Aron Jaanis Tapa päästekomando pealik.
  • 5.veebruaril sõidab 4.-7.klass Tallinnasse  ja osaleb muuseumitunnis Paksus Margareetas.
  • 10.veebruaril on lasteaias jäätmekäitlusalane õppepäev.
  • 10.-14. veebruar on koolis sõbranädal, kus on võimalus üllatatada kaardiga oma sõpru ning sõbrapäeval kuulutame välja Lehtse Kooli kõige sõbralikumad.
  • 14.veebruaril tulevad lasteaialastele külla sõbrad Jänedalt.
  • 21.veebruaril tähistame Eesti Vabariigi aastapäeva aktusega. Buss viib õpilased koju kell 13.00.

• 2. märtsil E-ÕPPEPÄEV koolis
  • 2.-6. märts TÜDRUKUTE NÄDAL (lasteaed)
  • 5. märtsil Aegviidu RMK loodustund VAHETUVAD AASTA LOOMAD (6.-7. kl)
  • 9.-13. märts EMAKEELENÄDAL