Eestis sünnib igal aastal ligikaudu 800 enneaegset last, kes veedavad oma esimesed elupäevad/- nädalad/ -kuud haiglas. Projekti käigus heegeldasime puuvillasest lõngast kaheksajalgu. Kaheksajalad antakse üle sünnitushaiglatele rahvusvahelisel enneaegse sünni tähistamise päeval 17.novembril.

Projektis osalesid 9. klassi tüdrukud: Krista, Elis, Lisett, Gerda

28. septemebril toimus Tapal Lehtse Kooli spordipäev. Külm ilm ja vihm sundisid meid päeva alustama pallimängu, teatevõistluste, 50m jooksu, hoota kaugushüppe ja palliviskega Tapa Spordikeskuses kuid 400m jooks lipati juba läbi kooli staadionil. Tulemused!

27. septembril toimus Tapa Gümnaasiumi staadionil Tapa valla koolide jalgpalliturniir. Kohal oli 5 võistkonda ning meie kooli noormehed saavutasid 4. koha. Kooli esindasid Sander Rosenberg, Sander Karu, Mikk Keis, Sten Piir, Denis Gita, Mehis Lina ja Mait Ilves.

õpetaja Raili

26. septembril oli Lehtse Koolis ebatradistiooniline õppepäev- klassiruumis õpitut korrati välistingimustes. Matemaatika, füüsika, muusika, keemia, eesti keele, loodusõpetuse, ajaloo  ja kehaline kasvatuse teemad olid paisatud mööda Lehtset laiali ning nendeni aitas jõuda kaart ja selge mõistus.
Aitäh õpetajatele ja aitäh õpilastele toreda päeva eest!
Piltidel 4. klassi õpilased enda meisterdatud päikesesüsteemiga ning sel päeval valminud pillid.

õpetaja Raili